Leírás és Paraméterek
| Befogási mélység | 30 mm |
| Kampós talp mélysége | 7,5 mm |
| Kampó hossza | 11,5 mm |
| Befogási nyílásszélesség min. | 25 mm |
| Orsó hossza | 60 mm |
| Befogási nyílásszélesség max. | 45 mm |
| Kampós talp vastagsága a csúcsnál | 1,5 mm |
| Bruttó súly | 290 g |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Madai Béla
|
2016. 08. 17.
már vettem több bgs terméket, ebben se csalódtam , jó minőségű erős darabok. Megéri az árát!