Leírás és Paraméterek
- foszfátozott
- Átmérő: 39 mm (12 oldalú)
- Meghajtás: 1/2" dugókulcs nyílás
- barázda és lyuk megtartása
- Megfelel a DIN szabványok
- Fekete színben
- Törés garancia
A BGS technik® németországi székhelyű professzionális autóipari célszerszámokat gyártó vállalat. Jellemzően strapabíró alapanyagból készült, minőségi és tartós szerszámokat gyártanak. Szinte minden autótípushoz találhatunk BGS márkában célszerszámokat. Minden szerszám törés garanciás. Hatalmas raktárkészlettel rendelkeznek.
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtott profil | Tizrnkét szögletű meghajtó elem |
| Kulcsméret | 39 mm |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Felületjavítás | Foszfátozott |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Bruttó súly | 520 g |