Leírás és Paraméterek
Jellemzők
- Professzionális minőség
- Pneumatikus (levegős) meghajtás
- Könnyű, kézreálló
- A por nem teszi tönkre szemben az elektromos gépekel
Miért jó a levegős gép, hogyan kell karbantartani? (bővebben)
| Szerszám csatlakozás | 1/2" |
| Maximális nyomaték | 366 Nm |
| Maximális fordulatszám | 7500 1/min |
| Maximális levegő igény | 113 l/min |
| Üzemi nyomás | 6,2 bar |
| Levegőcsatlakozás | 1/4" |
| Súly | 2340 g |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Cseke Zoltán
|
2016. 09. 09.
Nagyon erős, megfelel az elvárásomnak. Kiváló ár érték arányban van!