Leírás és Paraméterek
- A lehúzó karok távolsága és az előfeszítés is állítható;
- Rugós mechanizmus.
| Befogási mélység | 20 mm |
| Kampós talp mélysége | 4,5 mm |
| Kampó hossza | 7,0 mm |
| Befogási nyílásszélesség min. | 10 mm |
| Orsó hossza | 53 mm |
| Befogási nyílásszélesség max. | 35 mm |
| Kampós talp vastagsága a csúcsnál | 3,0 mm |
| Bruttó súly | 380 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!