Leírás és Paraméterek
A készlet tartalma:
- 3 db húzókar: 100 mm-es húzási mélység
- 3 db húzókar: 200 mm-es húzási mélység
- 3 db húzókar: 300 mm-es húzási mélység
- 1 db kétkarú lehúzó konzol
- 1 db háromkarú lehúzó konzol
- 1 db húzó orsó
| Kampós talp mélysége | 9 mm |
| Kampó hossza | 12 mm |
| Befogási nyílásszélesség min. | 35 mm |
| Orsó hossza | 450 mm |
| Hatszögletű működtetőelem kulcsméret | 17 mm |
| Befogási nyílásszélesség max. | 135 mm |
| Kampós talp vastagsága a csúcsnál | 3,5 mm |
| Bruttó súly | 8560 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!