Leírás és Paraméterek
| Anyag | Króm-vanádium acél (S2) |
| Meghajtó profil | Külső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil | Csillag csavarfejhorony (PH) |
| Meghajtott profil mérete | PH4 |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Hossz | 25 mm |
| Bruttó súly | 10 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-8170 Behajtófej, csillag, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") PZ1
Központi raktáron
29%
BGS-8194 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") T-profil (Torx) T27
Áruházi raktáron
27%
Voylet Spray Gun levegő-előkészítő egység (szűrő + nyomásszabályzó + olajzó), 1/2"
Külső raktáron
17.290 Ft