Leírás és Paraméterek
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Pengehossz (hosszú oldal) | 100 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél (S2) |
| Pengehossz (rövid oldal) | 18 mm |
| Meghajtott profil rövid szár | Belső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil hosszú szár | Belső hatszögletű kulcsnyílású gömbfejű elem |
| Meghajtott profil mérete, rövid szár | 2 mm |
| Meghajtott profil mérete, hosszú szár | 2 mm |
| Bruttó súly | 10 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-8195 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") T-profil (Torx) T30
Áruházi raktáron
27%