Leírás és Paraméterek
| Kulcsméret | E16 |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil | E-profil |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Felületjavítás | Krómozott |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Bruttó súly | 70 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!