Leírás és Paraméterek
Jellemzők
- Króm-vanádium acélból készül;
- Matt króm bevonat;
- Recézett külső ív.
| Kulcsméret | E12 |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil | E-profil |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Bruttó súly | 110 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!