Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtott profil | E-profil |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Kulcsméret | E4, E5, E6, E7, E8, E10, E11 |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Bruttó súly | 134 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!