Leírás és Paraméterek
| Hossz | 90 mm |
| Kulcsméret | 24 mm |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Felületjavítás | Foszfátozott |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/4 " |
| Meghajtott profil | Hatszögletű elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 20 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Bruttó súly | 560 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!