Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil méret, metrikus | 20 mm |
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 3/4 " |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 20 mm |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/4 " |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Hossz | 200 mm |
| Felületjavítás | Barnított, fekete |
| Bruttó súly | 1182 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS 5241 levegős dugókulcs készlet, hosszított 22-38mm, 3/4", 8 részes
Jelenleg nem elérhető
39.490 Ft