Leírás és Paraméterek
| Kulcsméret | 50 mm |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Felületjavítás | Foszfátozott |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/4 " |
| Meghajtott profil | Hatszögletű elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 20 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Bruttó súly | 1040 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!