Leírás és Paraméterek
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Hossz | 42 mm |
| Meghajtott profil | Belső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil mérete | 10 mm |
| Forgatónyomaték max. | 264 Nm |
| Bruttó súly | 76 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!