Leírás és Paraméterek
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Meghajtott profil mérete | T45 |
| Meghajtott profil | T-profil (Torx-hoz) |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Hossz | 75 mm |
| Bruttó súly | 90 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!