Leírás és Paraméterek
Jellemzők
- Az innovatív spirál profil belevágja magát a sérült csavarfejbe / anyába és lehetővé teszi annak biztonságos eltávolítását;
- Króm-molibdén acélból készül;
- Fekete bronz bevonat;
- Légkulcsokkal való használatra.
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Meghajtott profil | Spirálprofil |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Kulcsméret | 18 mm |
| Felületjavítás | Barnított, fekete |
| Bruttó súly | 90 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!