Leírás és Paraméterek
Jellemzők
- Króm-molibdén acélból készül;
- Légkulcsokkal való használatra;
- Horony és nyílás a rögzítőgolyó számára;
- Megfelel a DIN szabványoknak;
- Kb. 38-46 mm-es hossz.
| Meghajtott profil | Hatszögletű elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Kulcsméret | 13 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Felületjavítás | Foszfátozott |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Hossz kb. | 38 - 46 mm |
| Bruttó súly | 70 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!