Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil | Belső hatszögletű kulcsnyílású gömbfejű elem |
| Hossz | 48 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Meghajtott profil mérete | 5 mm |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Bruttó súly | 50 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!