Leírás és Paraméterek
- Króm-molibdén acélból készül;
- Légkulcsokkal való használatra.
| Meghajtott profil | Belső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Hossz | 55 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/4 " |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Meghajtott profil mérete | 22 mm |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 20 mm |
| Bruttó súly | 250 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!