Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil mérete | M13 |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtott profil | Ékprofil (RIBE-hez) |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hossz | 120 mm |
| Bruttó súly | 200 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-6455 Rugós tag rögzítő kulcs készlet VAG, BMW, Citroen, Ford, Renault kerékcsapágy ház
Jelenleg nem elérhető
4.170 Ft