Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil | Külső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Meghajtott profil | Horony |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Meghajtott profil mérete | 10 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél (S2) |
| Hossz | 30 mm |
| Bruttó súly | 10 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-8181 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") belső hatszögletű 10mm
Áruházi raktáron
27%
BGS-8177 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") belső hatszögletű 4mm
Jelenleg nem elérhető
295 Ft
BGS-8178 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") belső hatszögletű 5mm
Jelenleg nem elérhető
295 Ft
BGS-8179 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") belső hatszögletű 6mm
Jelenleg nem elérhető
295 Ft
BGS-8180 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") belső hatszögletű 8mm
Jelenleg nem elérhető
495 Ft