Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil mérete | PZ3 |
| Meghajtott profil | Csillag csavarfejhorony (PZ) |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 8 mm |
| Meghajtó profil | Külső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 5/16 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél (S2) |
| Hossz | 30 mm |
| Bruttó súly | 20 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!