Leírás és Paraméterek
XZN-típusú bitfej 1/2" fúrt, M16*100mm
- Audi A4 / A6 sebességváltókhoz és olajleeresztő csavarokhoz;
- Króm-vanádium acélból készül;
- Matt króm bevonat;
- Recézett külső ív;
- 100 mm hosszú.
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Meghajtott profil mérete | M16 |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtott profil | Belső többfogú elem (XZN-hez) furattal |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hossz | 100 mm |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Bruttó súly | 230 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!