Leírás és Paraméterek
- Króm-vanádium acélból készül;
- Matt króm bevonat;
- Recézett külső ív.
| Meghajtott profil | Belső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Hossz | 140 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Meghajtott profil mérete | 6 mm |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Bruttó súly | 110 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!