Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil | Belső hatszögletű kulcsnyílású gömbfejű elem |
| Hossz | 140 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Meghajtott profil mérete | 5 mm |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Bruttó súly | 130 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!