Leírás és Paraméterek
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 25 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Kulcsméret | 75 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1 " |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil | Pro Torque® (hatszögletű) |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Bruttó súly | 2348 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-874 horpadás kihúzó korong BGS-865 horpadásjavító készlethez 12 részes
Jelenleg nem elérhető
6.260 Ft
BGS-867 Ragasztó rúd a BGS-865 és BGS-8057 horpadásjavító készlethez 10db
Jelenleg nem elérhető
4.530 Ft