Leírás és Paraméterek
Drótkötél csörlő, pótkocsira, csónakra
| Teljes magasság | 118 mm |
| Áttétel | 3,1:1 |
| Hajtókar hossza | 155 mm |
| Kötél tekercselő henger Ø | 48 mm |
| Kötél hossza | 8 m |
| Kötél Ø | 4,2 mm |
| Teherbírás | 270 kg |
| Bruttó súly | 2480 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!