Leírás és Paraméterek
| Munkanyomaték min. | 650 Nm |
| Hangnyomásszint max. | 91 dB(A) |
| Hangteljesítményszint max. | 98 dB(A) |
| Levegőfelhasználás | 146 l/min |
| Kioldási nyomaték max. | 1700 Nm |
| Munka nyomaték max. | 800 Nm |
| Hossz | 184 mm |
| Üzemi nyomás | 6,2 bar |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 12,5 mm |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Tömlőátmérő | 10 mm |
| Fordulatszám max. | 7500 Ford/min |
| Sűrített levegő bemenet | 6,3 mm (1/4 ") |
| Rezgés | 4,8 m / sec² |
| Bruttó súly | 2700 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!