Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 10 mm |
| Felületjavítás | Krómozott |
| DIN | 3123 |
| Bruttó súly | 80 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-2391 Gyújtógyertya csuklós toldat, tizenkétszögletű, tartórugóval (3/8") 16mm
Jelenleg nem elérhető
5.980 Ft