Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Meghajtott profil | Hatszögletű elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Kulcsméret | 46 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Felületjavítás | Krómozott, |
| Bruttó súly | 594 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!