Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Falikárpithoz alkalmas csomagolás | Igen |
| Meghajtott profil | Belső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 10 mm |
| Bruttó súly | 30 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!