Leírás és Paraméterek
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 12,5 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Bruttó súly | 80 g |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Attila
|
2022. 09. 25.
Minden rendben volt csak ajánlani tudom mindenkinek