Leírás és Paraméterek
| Hossz | 100 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Kulcsméret | 8 mm |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtott profil | Hatszögletű elem |
| Meghajtó profil | Külső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Bruttó súly | 60 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!