Leírás és Paraméterek
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/4 " |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 20 mm |
| Hossz | 200 mm |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 3/4 " |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 20 mm |
| Terhelhetőség max. | 2000 Nm |
| Bruttó súly | 744 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!