Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Meghajtott profil | T-profil (Torx-hoz) furattal |
| Meghajtott profil mérete | T30 |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hossz | 48 mm |
| Bruttó súly | 40 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!