Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtott profil mérete | M10 |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Meghajtott profil | Belső többfogú elem (XZN-hez) |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hossz | 38 mm |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Bruttó súly | 22 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!