Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil | Super Lock (tengelyprofil) |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Kulcsméret | 30 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Bruttó súly | 200 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!