Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil | Super Lock (tengelyprofil) |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Kulcsméret | 8 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Bruttó súly | 60 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Extol racsnis hajtókar, hajlított szár, csúszásgátló TPR markolat, 1/2", 45 fog, 253mm
Külső raktáron
4.190 Ft