Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Felületjavítás | Krómozott |
| Hossz | 150 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Bruttó súly | 100 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Extol oldalcsípő fogó, TPR nyél, 20% extra erőkifejtés, akasztós szerszámtartó, 160mm
Külső raktáron
1.960 Ft