Leírás és Paraméterek
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 12,5 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Hossz | 75 mm |
| Bruttó súly | 130 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Einhell PXC TE-CD 18/50 Li-i BL Solo akkus ütvefúró 18V, 50Nm (akku és töltő nélkül)
Központi raktáron
18%