Leírás és Paraméterek
- Flexibilis
- Króm-vanádium acélból készül
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hossz | 150 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Bruttó súly | 70 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Genius Tools Omnidrive 4 az 1-ben többfunkciós csavarhúzó, marokhajtó, 1/4"
Központi raktáron
3.110 Ft