Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Hossz | 50 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Bruttó súly | 30 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-8196 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") T-profil (Torx) T40
Központi raktáron
27%