Leírás és Paraméterek
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/4 " |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 20 mm |
| Felületjavítás | Foszfátozott |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 1 " |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 25 mm |
| Terhelhetőség max. | 1500 Nm |
| Bruttó súly | 450 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!