Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Bruttó súly | 40 g |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
4-ker autóvillamosság
|
2020. 02. 17.
szuper minőség jó szerszám