Leírás és Paraméterek
| Kulcsméret | 30 mm |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Meghajtott profil | Hatszögletű elem |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Bruttó súly | 170 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!