Leírás és Paraméterek
| Kulcsméret | 14 mm |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Meghajtott profil | Hatszögletű elem |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Bruttó súly | 64 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!