Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 10 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Felületjavítás | Foszfátozott |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Terhelhetőség max. | 70 Nm |
| Bruttó súly | 20 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Genius Tools hosszabbító szár készlet (alámetszett), 1/4" 3/8" és 1/2", 9db-os
Külső raktáron
18.890 Ft