Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil | belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil | tizenkét szögletű meghajtó elem |
| Kulcsméret | 8 mm |
| Anyag | króm-vanádium acél |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Felületjavítás | krómozott, matt |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Bruttó súly | 20 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!