Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtó profil | belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Kulcsméret | 18 mm |
| Felületjavítás | krómozott, matt |
| Anyag | króm-vanádium acél |
| Meghajtott profil | Pro Torque® (hatszögletű) |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Bruttó súly | 170 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-8154-2 Főtengely rögzítő a BGS-8154 Renault vezérlés rögzítő készletből
Jelenleg nem elérhető
2.650 Ft