Leírás és Paraméterek
| Kulcsméret | 5,5 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Meghajtott profil | Pro Torque® (hatszögletű) |
| Meghajtó profil | belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Falikárpithoz alkalmas csomagolás | igen |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Felületjavítás | krómozott, matt |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Bruttó súly | 20 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!